UAB "Malksa" | Paslaugos
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Paslaugos

Prekyba akmens anglimi

Parduodame plautą,išgrynintą akmens anglį. D markės akmens anglis yra populiariausia anglies rūšis, daugiausiai yra naudojama buitinėse krosnyse namų, kotedžų, nedidelių įstaigų šildymui. DPK akmens anglis yra ne tokia tanki kaip kitos rūšys dėl ko ją yra daug lengviau uždegti. Ši akmens anglies markė skirta visų rūšių katilams bei krosnims, įskaitant paprastas plytų krosnis. Sudegusi praktiškai nepalieka pelenų. Rinktinė anglis-TIK STAMBI FRAKCIJA . Fasuota-sijota anglis maišuose po 50 kg.-1tona 180 eur. MŪSŲ PARDUODAMA ANGLIS YRA RŪŠIUOTA IR SIJOTA. GARANTUOJAME, KAD GAUSITE TIKRAI KOKYBIŠKĄ KURĄ ŠILDYMUI, O NE LIAUDYJE VADINAMOS “ŽEMĖS”.

TURIME IR GRANULINIAMS – AUTOMATINIAMS KATILAMS (5-25mm.), be nulinės frakcijos.
Akmens anglį sveriame aukšto tikslumo “STEINBERG” kraninėmis svarstyklėmis klientui stebint , galima paklaida 0.5 kg. Akmens anglį pristatome savo transportu. Pristatome ir į aplikinius Vilniaus, Utenos, Švenčionių, Širvintų, Anykščių , Molėtų rajonus.

Fasavimas didmaišiais arba maišeliais po 50 kg.

Pardavimo aikštelė randasi Molėtuose Vilniaus g-vė 91 ( Už PC “IKI” ).

Transporto ir krano paslaugos

 

Surenkame ir išvežame visų rūšių statybines griovimo atliekas. Komunalinių nevežame. Jums nereikės šiukšlių krauti rankiniu būdu. Atvažiuojame, surenkame ir pakrauname šiukšles. Greiferio pagalba atliekas supresuojame, todėl sukrauname daug daugiau negu į konteinerį. Krovinių skyrius 13m3. Turime sutartį su Utenos sąvartynu. Išrašome sąskaitas-faktūras.

Pervežu įvairius krovinius savivarčiu su kranu privatiems asmenims ar įmonėms. Labai geras pravažumas(4×4). Krano keliamoji galia 4 tonos. Išrašau sąskaitas-faktūras.
Parduodame juodžemį , žvyrą , sijotą žvyrą , smėlį.

VEŽAME MALKAS. Galima pakrauti iki 14m3. Malkos sujautos kaladėlėmis krano su greiferiu pagalba pakraunamos maždaug per 1val. , kai rankomis užtrunka 4-5 val. Yra pardavimui BERŽO ir ALKSNIO malkų supjautų kaladėlėmis.

Statybinės medienos gamyba

MOBILIU GATERIU pjaustome medieną (elektra nebūtina). Paruošiame reikiamus kiekius statybinės medienos pagal užsakymus. Pjaustome medieną kliento kieme.